background

İleri Analitik ve Veri Platformu Hizmetleri

Makine öğrenmesi, büyük veri platformu ve veri entegrasyonu tüm iş süreçlerinin parçası ve gereksinimi haline gelmiş durumda. KoçSistem olarak Azure üzerindeki tüm analitik servislerinizin kurulumu, konfigürasyonu, yönetimi ve her servis özelinde ihtiyaçlarınız dahilinde danışmanlıkhizmeti veriyoruz. Alan uzmanlıkları olan ve deneyimli veri bilimcileri ve veri mimarlarındanoluşanekiplerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı birlikte şekillendirerek çözümler oluşturuyoruz.

Çözüm ve Hizmetlerimiz

Altyapı Hizmetleri

KoçSistem’in deneyimli kadrosu ile birlikte Azure üzerinde kullandığınız ya da kullanmayı planladığınız sistemlerinizin altyapılarını sizin için kuruyor, uçtan uca yönetiyor ve bu sistemlerle ilgili danışmanlık veriyoruz.

Veritabanı Hizmetleri

KoçSistem’in deneyimli kadrosu ile birlikte Azure üzerinde bulunan ya da bulunmasını planladığınız çeşitli veri tabanlarını sizin için kuruyor, bu sistemlerle ilgili danışmanlık veriyor ve sistemlerinizi uçtan uca yönetiyoruz.

Uygulama Geliştirme Hizmetleri

KoçSistem uzman kadrosuyla, mevcut uygulamalarınızı modernize ederek daha esnek, daha ölçeklenebilir ve daha kolay yönetilebilir hale getiriyoruz.

Network ve Güvenlik Hizmetleri

KoçSistem olarak Azure’a geçişsürecinizde alınması gerekli güvenlik ve network aksiyonlarını sizlerin de beklentileriniz doğrultusunda belirliyor ve bu yolculukta yanınızda yer alıyoruz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?